Co to jest Google Ads?

wyprzedaż
Co to jest Google Ads?

Reklamy Google Ads – reklamy Adwords to płatne linki, które wyświetlają się nad wynikami wyszukiwania. W momencie gdy użytkownik wpisze w pole wyszukiwarki określoną, wybraną przez Ciebie frazę, wyświetli mu się reklama Twojej strony internetowej jako link do Twojej witryny – w formie tekstowej lub graficznej. Kampanie Google Ads są rozliczane w modelu Pay Per Click – to sprawia, że płacisz jedynie za rzeczywiste kliknięcia, dlatego też nie musisz się obawiać, że Twoje środki zostaną zmarnowane na wyświetlanie reklamy osobom, które i tak nie byłyby nią zainteresowane.

Ogromną zaletą wykorzystania kampanii Adwords jest możliwość bardzo precyzyjnego ustalenia grupy odbiorców. Może być ona kierowana do kobiet lub mężczyzn, osób w różnych przedziałach wiekowych, mieszkających na określonym terenie i o konkretnych zainteresowaniach. Możemy zdecydować się na wyświetlanie reklamy jedynie w wybranych godzinach, tak aby zmaksymalizować szanse na obejrzenie oferty przez osoby chcące dokonać zakupu lub skorzystać z usługi. Dzięki temu możesz znacznie zwiększyć ruch na stronie i sprzedaż.

Jeżeli zależy Ci na efektywnej kampanii w Internecie, której rezultaty zauważysz natychmiast, dobrym rozwiązaniem mogą być linki sponsorowane Google. Reklamy Google Ads w wyszukiwarce wyświetlają się od razu, gdy tylko opłacisz zamówienie – nie musisz czekać na rezultaty pozycjonowania. To dobry sposób, by wyprzedzić konkurencję, zwiększyć świadomość istnienia marki czy poinformować Klientów o trwającej właśnie promocji. Proponujemy przygotowanie profesjonalnych kampanii Google Ads dopasowanych do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych, efekty mierzalne dzięki regularnym raportom i ceny ustalane indywidualnie.