Jak pozyskać klientów w internecie ? Pomoże ci strona internetowa!

jak pozyskać klienta w internecie

Jak pozyskać klientów w internecie ? Pomoże ci strona internetowa!

jak pozyskać klientów w internecie

Wszyscy czytamy recenzje.

Już dawno Internet i media społecznościowe na stałe zagościły w naszym życiu mimo to nadal wiele osób ma wątpliwości co do siły z jaką e-narzędzia mogą napędzić ich biznes. O ile reklama szeptana w XXI wieku nadal funkcjonuje, to umówmy się wiele osób przed jakimkolwiek zakupem sprawdza opinie w Internecie zarówno na temat produktu jak i jego sprzedawcy. Lubisz twarde liczby? Proszę bardzo: według najnowszych badań przeciętny konsument spędza średnio 13 minut i 45 sekund dziennie na czytanie recenzji zanim podejmie decyzję zakupową. W tym czasie zapoznaje z opiniami innych użytkowników na temat produktu lub usług, które oferuje firma. Co ty możesz zrobić aby Internet pomógł Ci w prowadzeniu biznesu?

Firmowy adres mailowy.

Faktury, zapytania, oferty łączy jedno. W 99% przypadkach miejsce w, którym je znajdziemy to poczta firmowa. To wygodny sposób konwersacji, który pozwoli Ci szybko i wygodnie utrzymać kontakt z Twoim klientem. Po zakończeniu dnia pracy mail zostaje w pracy a Ty cieszysz się wolnością. Na drugi dzień możesz wrócić do nieodczytanych wiadomośći. Proponując swojemu klientowi e-fakturę oszczędzasz swoją drukarkę, a klient postrzega Ciebie jako osobę, której zależy na środowisku masz dwie piecze na jednym ogniu.

Strona Internetowa!

Podstawa każdego biznesu w XXI wieku. Nawet jeśli mamy do czynienia z zakupem stacjonarnym coraz częściej sprawdzamy czy firma widnieje w sieci. Jej obecność w wirtualnym świecie oraz dobrze wykonana, ładna i widoczna w wyszukiwarce strona to pewność dla kupującego, że może zaufać sprzedawcy.

Media Społecznościowe

Kto nie ma Facebooka niech pierwszy rzuci kamieniem! W dzisiejszych czasach takich osób jest niewiele. Z kolei Ci drudzy nieco przesadzają z czasem, który poświecają na media w sieci. Czy to dla Ciebie istotne? Owszem! Właśnie tam gdzie miliony Twoich potencjalnych klientów scrolują „tablice” ty możesz zaproponować im intrygującą reklamę a następnie zachęcić do kontaktu. Chyba nie musimy pisać co dalej z tym zrobisz…

Nagraj Podcast lub wywiad video

Dziś naprawdę niewiele trzeba żeby zostać Youtuberem lub podcasterem. Aparaty w smartfonach potrafią zastąpić lustrzanki sprzed kilku lat. Mikrofony są naprawdę tanie. Ale zaraz..to Twój cenny czas po co masz go „tracić” na wywiady i zabawy dziennikarskie? Otóż nic nie pozyskuje lepiej klientów jak wartość, którą najpierw możesz dać im za darmo. Jeśli jej jeszcze nie masz możesz się posłużyć inną osobą po to są wywiady na youtube, które często prowadzą ludzie, którzy… później sprzedają.